Zwiększenie ruchu dzięki Adtaily

AdTaily ma w sobie potencjał, chociaż nie każdy o tym wie. oto przykład jak za UWAGA 1,7zł można zwiększyć sobie ruch na stronie:)

 

 

 

 

Oczywiście adresu nie podam, bo każdy się rzuci i cena pewnie wzrośnie. Jest tam kilka perełek, oto kilka statystyk z innych kampanii:

Najważniejsze w tym wszystkim jest, by nasza reklam się wyróżniała na stronie, ten kto wchodzi na stronę ma pierwsze co widzieć to nasza reklamę;) Oczywiście w wielu serwisach są wszelkie praktycznie sztuczki dozwolone, łącznie z erotyką, ale wiadomo, że nie każda firma może sobie pozwolić na tego typu reklamę, chociaż marketing na babę jest prawie zawsze skuteczny i nie spotkałem się osobiście by w jakiejś branży nie przyniósł zysku.

Najgorszą wadą w AdTaily dla mnie jest wyszukiwarka. O ile brak forum jeszcze przeżyję, chociaż nie rozumiem to funkcjonalność wyszukiwarki jest mocno ograniczona. Powiem wprost – jest po do dupy. Czemu nie mogę znaleźć dajmy na to tylko najdroższych reklam? Mam tylko do wyboru cpm, ale ja chciałbym ceną. Do tego wpisuje nieraz adres strony konkretny i zonk, nie ma niby, no jak nie ma jak wiem, że jest, bo to nawet moja strona^^ Pomimo tego takich tanich reklam w PL nie znalazłem.

Aha, przypomniałem sobie o czymś gorszym od wyszukiwarki co mnie już totalnie doprowadza do szału – ja po prostu nie wiem jak się do niej dostać. Pół biedy, jeśli robię to na komputerze domowym gdzie zapisaną mam w zakładkach, ale jak ja mam ją znaleźć wchodząc na stronę główną AdTaily to nie wiem, ale niejednokrotnie zauważałem, że jak coś było za proste to miałem z tym problemy:D Pamiętam jak na matmie robiłem tylko te najcięższe zadania, a z prostymi był wielki problem. Po wejściu jakieś zakładki biznes, pakiety i inne, z niewiadomych przyczyn nie ma szukajki. Jedyny powód jaki mi do głowy przychodzi to to, że chcą namawiać ludzi na pakiety reklam czy jak to się tam u nich to nazywa, to jest kilka reklam z tej samej tematyki.

A Wy macie jakieś swoje rodzynki wśród serwisów w AdTaily?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *