zmieleni.pl – walka Pawła Kukiza o jednomandatowe okręgi wyborcze

Nareszcie coś się dzieje w tej sprawie. JOW nie są dla mnie i tak najlepszym rozwiązaniem, ale na pewno lepsze to niż obecny stan, gdzie nikt za nic nie odpowiada itp. Kukiz trochę odzyskał w moich oczach, bo przyznał się że zrobi błąd popierając PO. Nie wiem czy teraz ma jakiś ukryty swój cel, ale inicjatywa z pewnością jest dobra, więc należy ją wspierać…

pawelkukiz

Akcję można śledzić na Facebooku:

https://www.facebook.com/Zmieleni

oficjalna strona to

zmieleni.pl

Informacje o akcji:

Jesienią 2004 politycy obozu, który dzisiaj praktycznie niepodzielnie rządzi Polską, podjęli akcję ustrojową, którą ogłosili jako „jeden z największych projektów przeprowadzonych na polskiej scenie politycznej”. Na czele akcji stanął obecny premier – wówczas jedynie wicemarszałek Sejmu. Powołano 2,5 tysiąca pełnomocników gminnych ,379 pełnomocników powiatowych i 41 pełnomocników okręgowych. Uruchomiono ok. 1000 stałych punktów zbierania podpisów. Po 3 miesiącach zebrano ponad 750 tysięcy podpisów i triumfalnie, w spektakularnej procesji wniesiono do Sejmu. Jednym z głównych postulatów było wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.

Co się stało z listami podpisów?

Ten „największy projekt przeprowadzony na polskiej scenie politycznej” okazał się gigantycznym oszustwem. Film Tomasz Sekielskiego “Władcy marionetek” dokumentuje, fakt, że zebrane podpisy przeszły przez sejmową niszczarkę i trafiły do pieca.

Po prosty zostało ZMIELONE.

Dlatego powołujemy do życia stronę zmieleni.pl i chcemy razem z Wami odtworzyć tamtą listę poparcia. Gwarantujemy, że te podpisy nie zginą ani nie zostaną zniszczone. Podpiszcie się pod apelem i udostępniajcie stronę znajomym. Niech to będzie wielka obywatelska akcja! Tylko w ten sposób możemy pokazać klasie politycznej czerwoną kartkę, zmieniając sposób wybierania przedstawicieli na przyjazny obywatelom a nie wodzom partyjnym!

Poprzyj naszą akcję i podpisz listę poparcia!

Paweł Kukiz

kontakt mailowy : kontakt@zmieleni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *