Zbanowany katalog;-)

Dzisiejsze znalezisko, to nie mój zaznaczam;-)

 

A poważnie to Google nie zwraca uwagi na zgłoszenia tego typu. Jakby chcieli to by np. całą listę Mara wycięli w 2 dni. Po prostu dla pokazania tylko jakie to katalogi są złe na chybił trafił zbanują niektóre. Seriami bany lecą tylko na grupy typu webmini, nie spotkałem się z banami na grupy dobrze moderowanych katalogów. Nie mam na myśli oczywiście moderacji płacisz i jesteś:D Tak naprawdę Google docenia katalogi, do tej pory linki z nich są brane przy ustalaniu rankingu, Google doskonale wie, że gdyby odjęto moc z nich to wyniki by się niesamowicie pogorszyły, bo każdy nawet amator zaczyna od dodawania swojej stronki do katalogów.

3 thoughts on “Zbanowany katalog;-)

  1. Nie wiadomo jak prowadzony był ten katalog. Ale przynajmniej administrator usunął wpisy. Ostatnio jak przeglądałem listę katalogów do których dodałem stronę pare miesięcy temu to też znalazłem kilka zbanowanych, które pomimo bana były w sieci. A to tak nie ładnie mieć linki na zbanowanych domenach 🙂

  2. Pod koniec grudnia cała grupa sinuke Retop poleciała ale z tego co teraz widzę gotlink podpięty był na stronach – czy tylko to było powodem bana nie wiadomo, w każdym bądź razie całkiem ciekawe katalogi poszły do kosza, szkoda.

  3. Zwykłe (czytaj dla pozycjonerów) katalogi zawsze będą lecieć. Widziałem katalogi z grafiką za kilka stówek, super moderowany i banik. Myślę, że to tylko i wyłącznie za tytuły wpisów, tego Google nie lubi.

    Moim zdaniem bez znaczenia czy mamy linki ze zbanowanych domen, a przynajmniej na pewno nie ma znaczenia, jeśli mamy z kilku;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *