Telefon z erfp.pl

Wiele firm pewnie dostaje telefony od efrp.pl, pewnie z powodu nadejścia wiosny:P

Ode mnie taka mała wskazówka: przedłużenie jest NIEOPŁACALNE a nawet jak można przeczytać w sieci kłamią:

http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=108564

Także zamiast wydawać te pieniądze lepiej już zapłacić za wpis w dobrym katalogu a nie takim, który prawie nic nie daje jak ten. Dobrze, że chociaż dofollow linki dają 😀

Ludzie nie dajcie się nabrać na to, że wpis gold czy jakiś inny platynowy zwiększy Wasz ruch na stronie czy będziecie mieć tylu klientów, że nie wyrobicie. To wszystko tylko marketing…

One thought on “%1$s”

 1. Do mnie też dzwonili 🙁
  Dwa lata temu dałem się namówic bo umieszczałem wpisy wszędzie gdzie się dało. Wtedy kupiłem wizytówke na 3 lata. I co? Oni do mnie dzwonili po roku, co dziennie kto inny i mówili, że wpis wygasł i trzeba przedłużyć. Napisałem w końcu pismo do firmy, że zgłoszę do prokuratury próbę wyłudzenia pieniędzy. Skończyło się. Ale teraz rok mija i znowu.
  Oni oczywiście korzystają z telemarketingu zewnętrznego. Mało tego, mają chyba kilka takich katalogów bo zdarza się, że ta sama osoba dzwoni kilka razy dziennie reprezentując różne katalogi.
  Często dzwonią i mówią że dzwonią z google. Kiedyś takiego jednego opr że podaje nieprawdę i podszywa się pod pracownika google.
  Ludzie jak słyszą google to jak klucz który otwiera każde drzwi.

  Też ostrzegam ale jest więcej takich firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *