Sztuczne linki według Google

Jak uważacie – czy takie przykłady linków wysyłają pracownicy czy boty?

nienaturalne linki dla google
źródło: productforums.google.com/forum/#!msg/webmaster-pl/FAsKo7wn43k/AHRfkD7r0wQJ

czy może takie

nienaturalne linki google

źródło: productforums.google.com/forum/#!category-topic/webmaster-pl/SMuz64Ph-XY

Oczywiście tłumaczenie pójdzie takie, że to ludzie rozpatrują wnioski i tylko linki umieszczają przy użyciu jakiegoś softu i po ich dodaniu nie widzą ich, że są źle dodane lub coś podobnego. Moim zdaniem to jednak ewidentnie pokazuje, że w większości przypadków to nie człowiek zajmuje się naszymi wypocinami tylko roboty. Zresztą było wiele testów, np. z wysyłaniem tylko chińskich znaczków czy klątw i spora część przeszła pomyślne rozpatrzenie co daje też dużo do myślenia i raczej wyklucza to by to ludzie czytali. Ale widzę dalej wielu uparcie twierdzi, że pracownicy Google nie mają co robić tylko siedzą kilka dni nad nasza stroną, bo nie mają co robić innego i zarobią dzięki temu ogromne miliony 😀

6 thoughts on “Sztuczne linki według Google

  1. dostalem dokladnie taka samą odpowiedz z tym, że były 3 przykłady ale nawet adresy się zgadzają

  2. Też mam 2 przykłady, ale widzę że inni też zgłaszają. Od razu zgłosiłem Karolinie z Google, i czekam na odpowiedź, Jestem ciekawy jak to się skończy.

    Co do Twojego pytania, myślę że to zautomtyzowany proces obsługiwany przez człowieka. Gdzieś wkradł się błąd systemowy i teraz takie powiadomienia lecą.

  3. @Bartek to oczywiście tez prawdopodobne, że to tylko problem z kodowaniem, chociaż wątpię skoro to już tyle trwa i coraz więcej ludzi dostaje to. Taki błąd powinien być naprawiony szybko, a nie mijają tygodnie i dalej jest jak było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *