Nie bierzcie wszystkiego dosłownie :P

Po szkoleniu z reklam

Posted by dave84 | Szkolenia i kursy | piątek 17 Kwiecień 2009 09:19

Wczoraj byłem na szkoleniu z reklam Google Adwords. Szkolenie odbyło się w hotelu SPA Nowy Dwór tuż poza granicą Rzeszowa. Hotel ma 3 gwiazdki, więc raczej nie można narzekać. Jest tu wszystko czego dusza zapragnie. Na obsługe nie narzekam, byli bardzo mili.

O 9:30 zaczęła się rejestracja i sprawdzanie obecności.

Wykłady trwały od 10 do około 18 z 3 przerwami, w tym jedną godzinną obiadową.

Pod koniec szkolenia można było odczuć już zmęczenie, wystarczyło spojrzeć na nas;P Przemek bardzo dobrze wszystko tłumaczył, podawał przykłady. Duży plus za rozdane na końcu materiały, przydadzą się na 100%. W trakcie można było sobie zrobić darmową kawę czy herbatę oraz posilić się ciastkiem. Na hasło szkolenie Adwords w restauracji dawano zniżkę 10%:)

Jak wiadomo od maja cena szkolenia podrożeje o około 200zł, zarówno jeśli chodzi o poziom podstawowy+średniozaawansowany jak i zaawansowany. Kto był na szkoleniu może odbyć szkolenie dla zaawansowanych za 600zł a nie ponad 900zł.

Dopiero teraz zrozumiałem (more…)

Szkolenie Adwords

Posted by dave84 | Szkolenia i kursy | czwartek 2 Kwiecień 2009 07:49

Znalazłem sobie trochę wolnego czasu i wybiorę się na szkoleniu z reklam Google Adwords w Rzeszowie 16 kwietnia. Wykładowcą ma być Przemysław Modrzewski, czyli jeden z najbardziej znanych i docenianych blogerów, założyciel najlepszego forum o Excelu.

…trzeba podnosić kwalifikacje i umiejętności…

Dla kogo i o czym są szkolenia? (more…)