Poprawa błędu związanego z jedną domeną

Już chwilę temu Google zapowiadało, że błąd związany z wyświetlaniem tylko jednej domeny np. na pozycjach 1-5 itp. jest już poprawiony. jak widać minął już ponad rok i dalej widzimy niezły burdel. Dzisiaj szukałem zapowiedzi meczu Korei z Uzbekistanem i uzyskałem takie wyniki.

Pozycje 1-9 to jeden serwis goal.com Także ten jeden serwis zgarnia w tym momencie jakieś 95% ruchu. Komu to na rękę i czemu ten błąd nie jest poprawiany chyba nie muszę tłumaczyć. Szkoda tylko, że przez takie coś ucierpi wiele stron i to dobrych, po prostu ludzie ich nie znajdą. Mam wrażenie, że Google zajęło się tym problemem zbyt powierzchownie i dla spokoju zajął się tylko tymi cięższymi frazami, najbardziej obleganymi.

4 thoughts on “Poprawa błędu związanego z jedną domeną

  1. A z youtube jest podobnie, na część zapytań mamy TOP7 a 5-6 pozycji zajmują filmy YT, czyli jakby nie mówić zapowiedzi zapowiedzami a Google swoje. Sporo wyczyścili ale to jeszcze za mało. Ps. o swoim YT chyba zapomnieli 😉 W jednej z branż jest pełno badziewia, na TOP7 wyników 40% zajmują wyniki z jednej domeny (3/7), jak znajdę czas też skrobnę o tym artykuł.

  2. Moim zdaniem Mariusz z YouTube jaja się dopiero zaczną, tak samo z Wikipedią i innymi serwisami informacyjnymi czy bazami firm, prognozuje ich ciągłe wzrosty;) Do tego coraz bardziej wyeksponowane nowe Google Images na niektóre frazy, który też ruch odbiera;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *