Podwyżki cen biletów w Rzeszowie oraz problemy z ich kupnem

Właśnie zaczęły obowiązywać nowe ceny biletów MPK w Rzeszowie. Bilet jednoprzejazdowy kosztuje w granicach miasta 2,80 zł. Ulgowe – 1,40 zł dla studentów i 1,70 zł dla uczniów.

Wielu mieszkańców przekonało się że nie prosto je dostać. Sporo osób również ma stare bilety po 2.4zł, co ma z nimi  zrobić?

Tzw. bilety ułamkowe po 10, 20 groszy są dostępne przede wszystkim w punktach ZTM: w kasach biletowych przy Lisa-Kuli i przy Grottgera oraz Punktach Obsługi Pasażera: przy placu Wolności, al. Powstańców Warszawy, ul. Dąbrowskiego, al. Wyzwolenia i ul. Miłocińskiej. Zapraszamy pasażerów do tych punktów – mówi Łukasz Dziągwa.

Także Ci, którzy mają bilety po 2.4zł muszą się wybrać do któregoś z tych punktów. Moim zdaniem to bezczelne zachowanie MPK w Rzeszowie, bo bilety powinny obowiązywać póki jeszcze mają je klienci, do tego jak zwykle jest ten sam problem z kupieniem lub trzeba mieć po 3 bilety do kasowania. Niby to miasto technologii a jest jeden wielki bajzel. Tak samo ciekawe keidy będzie można płacić kartą za bilet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *