Po szkoleniu z reklam

Wczoraj byłem na szkoleniu z reklam Google Adwords. Szkolenie odbyło się w hotelu SPA Nowy Dwór tuż poza granicą Rzeszowa. Hotel ma 3 gwiazdki, więc raczej nie można narzekać. Jest tu wszystko czego dusza zapragnie. Na obsługe nie narzekam, byli bardzo mili.

O 9:30 zaczęła się rejestracja i sprawdzanie obecności.

Wykłady trwały od 10 do około 18 z 3 przerwami, w tym jedną godzinną obiadową.

Pod koniec szkolenia można było odczuć już zmęczenie, wystarczyło spojrzeć na nas;P Przemek bardzo dobrze wszystko tłumaczył, podawał przykłady. Duży plus za rozdane na końcu materiały, przydadzą się na 100%. W trakcie można było sobie zrobić darmową kawę czy herbatę oraz posilić się ciastkiem. Na hasło szkolenie Adwords w restauracji dawano zniżkę 10%:)

Jak wiadomo od maja cena szkolenia podrożeje o około 200zł, zarówno jeśli chodzi o poziom podstawowy+średniozaawansowany jak i zaawansowany. Kto był na szkoleniu może odbyć szkolenie dla zaawansowanych za 600zł a nie ponad 900zł.

Dopiero teraz zrozumiałem całą filozofię tworzenia reklam. Muszę jeszcze raz wszystko powtórzyć bo materiału było niesamowicie dużo, choć przyznam, że dużą część już wiedziałem zanim odbyłem szkolenie.

Jeśli chodzi o ludzi na szkoleniu to byli na różnym stopniu zaawansowania. Byli “zieloni” oraz ludzie już mający dużą styczność z Adwords, oczywiście atmosfera była jak najbardziej w porządku, mozna było wymienić się poglądami czy ciekawostami związanymi z SEM,SEO oraz poznać extra ludzi.

Jednym słowem było super, trzeba zbierać pieniążki na następne szkolenie. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *