Nie bierzcie wszystkiego dosłownie :PIle linków dziennie dodawać?

Posted by dave84 | pozycjonowanie | wtorek 11 Sierpień 2009 17:40

Ile linków dziennie dodawać? To pytanie nurtuje większość początkujących pozycjonerów. Jednak na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jedni Ci powiedzą 5 inni 50 a jeszcze inni 75. Ja bym bardziej przywiązał uwagę do systematyczności w zdobywaniu linków. Co z tego jeśli dziś zdobyłeś 50 jak przez kolejny miesiąc będziesz mieć wakacje? to nie ma sensu… Lepiej rozłożyc to sobie w czasie. Dziennie zalecasm dodawanie po kilkanaście linków. Najpierw warto dodać do kilku mocnych, szybko indeksujących podstrony katalogów.

2 koment. »

  1. Comment by avatar Daniel — 16-06-2013 @ 00:34

    A co jeśli jesteśmy w top 3 i przestaniemy dodawać linki dla średnio- czy małokonkurencyjnych fraz powiedzmy przez miesiąc? Czy sam algorytm google ukaże nas za brak regularności spadkiem pozycji w wynikach wyszukiwania (SERP-ach) czy dopiero jak konkurencja wyprzedzi nas z wagą ilość-jakość linków, to nasze wyniki spadną?

  2. Comment by avatar admin — 20-06-2013 @ 08:16

    Moje zdanie jest takie, że można i przez 2 miesiące nie dodawać, jeśli strona ma mocne linki będzie dalej wysoko, ostatnio nawet na najcięższe frazy nieraz widzimy strony stare, z małą ilością linków.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz