Nie bierzcie wszystkiego dosłownie :P

Nowy Google Plus

Posted by dave84 | google | wtorek 21 Maj 2013 04:09

Kilka dni temu wprowadzono trochę zmian na Google Plus. Mi to się w ogóle nie podoba. Standardwoo mamy 3 kolumny, ale wtedy nie ogarniam niczego, bo nie wiem nawet jak to czytać, więc przełączam na 1 kolumnę. Tyle widzę wchodząc

Jak widzicie niewiele. Nie wiem, może ja mam inny komputer niż inni, chociaż monitor 19 cali to mniej więcej chyba norma.
Dodatkowo czemu od razu nie widzę np. społeczności, kręgów itp. Skąd kto nic nie wie o Google plus ma o tym wiedzieć i to znaleźć jak się to gdzieś schowało teraz i trzeba najechać na link główna.
Czemu wszystkie serwisy, nawet ostatnio Antyweb dążą do tego bym od razu wyszedł z ich strony, bo nie mam zamiaru omijać te wielkie obrazki i zawsze się dziwię jak można tak marnować powierzchnię stron. Ostatnio coś moda na ala Pintreresty.
Złączono GTalka z Hangoutami. Google samo poprawia jakość przesyłanych zdjęć. Sporym plusem jest 15GB miejsca w chmurze, które otrzymamy na nasze zdjęcia z aparatu.

Społeczności w Google Plus

Posted by dave84 | Społeczność internetu | piątek 7 Grudzień 2012 20:35

Zapraszam chętnych do przyłączenia się do społeczności SEO Poland, w której już jest kilka ciekawych osób, np. Karol Dziedzic czy Grzegorz Strzelec.

https://plus.google.com/u/0/communities/111407465367186518896

 

Nowy wygląd Google+

Posted by dave84 | google | czwartek 12 Kwiecień 2012 11:01

Google+ zmieniło wygląd. Jak dla mnie rewelacja, jedynie nie podoba mi się puste pole po prawej stronie pod sugestiami dotyczącymi nowych znajomości itp. Swoją drogą bardzo wyglądem zbliżyło się do Facebooka., szczególnie statusy znajomych po prawej stronie.